Movies
Ratings
363
To Rome with LoveRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ProspectRated ★ 2.0
ArgoRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5