Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The Pixar StoryRated ★ 4.0