Titles you rated
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
TempestRated ★ 1.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Joy of Conversation 3Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Joy of Conversation Season 2Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Joy of ConversationRated ★ 3.0
The BrainiacsRated ★ 3.0
I Am a SurvivorRated ★ 2.0
직장인들Rated ★ 3.5- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
Quarterback Season 2Rated ★ 3.0- Burn to WinRated ★ 3.5