Titles you rated
EnchantedRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
InsaneRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 1.0
PixelsRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5