Titles you rated
BarakamonRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5