Movies
Ratings
351
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5