Movies
Ratings
734
America: The Motion PictureRated ★ 3.5
Beverly Hills CopRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
ZoolanderRated ★ 3.5
Meet the FockersRated ★ 3.5
Little FockersRated ★ 3.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 1.5
The Power of OneRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.0
HustlersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5