Movies
Ratings
63
A MillionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.5