Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
The EclipseRated ★ 4.0- MotRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0