Titles you rated
City of GodRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0