Titles you rated
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
ErasedRated ★ 1.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5