Titles you rated
NosferatuRated ★ 4.0
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Drive-Away DollsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Feeders 2: Slay BellsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5