Titles you rated
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
Scavengers ReignRated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
The North WaterRated ★ 4.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 4.5
Kid CosmicRated ★ 4.0
Tiny Beautiful ThingsRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Bob's BurgersRated ★ 4.5
Cobra KaiRated ★ 3.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 3.5
Captain Laserhawk: A Blood Dragon RemixRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Futurama Season 11Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5