Movies
Ratings
1690
Wall to WallRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 1.5
Ready or NotRated ★ 2.0
NightbitchRated ★ 1.5