Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 1.0
AftersunRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0