Movies
Ratings
154
The Lego MovieRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Handsome DevilRated ★ 2.0
AdoreRated ★ 1.0
Set It UpRated ★ 1.0
Alex StrangeloveRated ★ 1.0
The Kissing BoothRated ★ 1.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5