Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0