Titles you rated
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Best SellersRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Central IntelligenceRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0