Series
Ratings
194
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5