Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5