Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0