Series
Ratings
12
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0