Titles you rated
American SniperRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0