Titles you rated
- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
The AcolyteRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0