Movies
Ratings
812
WhiplashRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 1.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5