Series
Ratings
201
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5- Kyung Sook's FatherRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
전국노래자랑Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.5
- Lazenca, The Soul FrameRated ★ 3.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0- The Most Beautiful Goodbye in the WorldRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Maria HolicRated ★ 3.5
Maria HolicRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0