Movies
Ratings
117
WhiplashRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0