Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0