Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5