Series
Ratings
33
After LifeRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
The MistRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0