Titles you rated
My Teacher, My LoveRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Incident in a GhostlandRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 1.5- WishRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.0
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0