Movies
Ratings
117
AssassinationRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.5