Movies
Ratings
350
American SniperRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
Scary Movie 5Rated ★ 5.0
How Long Will I Love URated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 1.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0