Titles you rated
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
Blood FatherRated ★ 2.5
GambitRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.5
AlohaRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 0.5
Secret in Their EyesRated ★ 2.5
LegendRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0