Series
Ratings
11
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
The Red TeacherRated ★ 4.0- Summer DreamRated ★ 2.5
My Happy HomeRated ★ 3.0- Twenty Dollars to PyeongyangRated ★ 3.5
Explicit InnocenceRated ★ 3.5- Noodle House GirlRated ★ 4.0
- Disqualify LaughterRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5