Titles you rated
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 5.0- Bank of SeoulRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 1.0
47 Meters DownRated ★ 0.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 1.0
Battle of JangsariRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5