Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
SecretRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
TangledRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 2.0