Movies
Ratings
106
Train to BusanRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5