Series
Ratings
71
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 2.5- Wakako zake Season 6Rated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 1.5
PastaRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.5