Movies
Ratings
412
If OnlyRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0