Movies
Ratings
86
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.0