Series
Ratings
99
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0