Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 0.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0