Titles you rated
Childless ComfortRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0