Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.5