Movies
Ratings
25
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0