Series
Ratings
15
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.0