Series
Ratings
35
Breaking BadRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0