Series
Ratings
27
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0
SomebodyRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Voice Season 4Rated ★ 3.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 4.0