Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0